زمینه‌های فعالیت‌های دفاتر ما

دفاع پرونده‌های جنایی

اگر شما یا یکی از عزیزانتان، دستگیر شده‌اید ، بی شک به یک وکیل نیاز دارید. اما شاید به این نکته واقف نباشید که برای انتخاب وکیل، تخصص و تجربه‌ی او باید متمرکز بر حقوق جزایی باشد. دفاتر حقوقی آرش هاشمی ، بهترین راه را برای اثبات بی گناهی و یا تبرئه کردن موکل خود ارائه می‌دهند. دفاتر حقوقی آرش هاشمی، از سال ۲۰۰۳، از تعداد بیشماری از ساکنان لس آنجلس که به دلیل جرائم متفاوت دستگیر شده‌اند دفاع کرده است. ما وخامت وضعیت شما را درک می کنیم وهر  پرونده را با بالاترین دقت و تخصص حرفه ای پی‌گیری می‌کنیم..

صدمات شخصی

صدمات شخصی در اصطلاح قانونی به آسیب‌ها و خسارات محسوس و یا احساسی و روانی اطلاق می شود. مسئولیت صدمه‌ای که در اثر غفلت ، بی احتیاطی یا به دلیل عدم‌مسئولیت ایجاد شده می‌تواند بر عهده کسی باشد. پرونده‌های متفاوت صدمات شخصی که به دادگاه برده‌ می‌شوند ، مظنون را مسئول جبران خسارات و جراحات می کند ، که در بیشتر موارد، جبران خسارات به شکل نقدی پرداخت می‌شود. تعیین میزان جبران خسارات، منوط به نوع حوادث ناگوار و رنج صدمه‌دیدگان است

تصادفات اتومبیل

 تصادفات اتومییل، به حوادثی که در آن دو وسیله نقلیه به دلیل اشتباه یکی از رانندگان و یا به دلیل بد‌شانسی به یکدیگر برخورد می کنند اطلاق می‌شوند. به طور کلی، بی‌توجهی به هنگام رانندگی منجر به چنین تصادفاتی می شود. تصادفات اتومبیل شایع ترین نوع تصادف در جاده هاست. شدت وارد شده دراثر برخورد، اغلب منجر به صدمات خطرناک ، خسارات جدی و ضرر‌های مالی می شود و گاه حتی منجر به مرگ می‌شود. وکیل تصادفات رانندگی، در صورت  مقصر بودن، به شما در مورد حقوقتان و دعاوی در مورد آنچه بدهکار هستید مشاوره می‌دهد.

دعاوی تجاری

دعاوی تجاری، هر نوع تخلف تجاری غیر جنایی و یا ارا‌‌ئه اسناد ضروری برای تجارت بدون نقص در لس آنجلس را در بر می‌گیرد. وکلای دعاوی تجاری ما، در زمینه های مورد نیاز‌ با بینش مناسب در مورد نیازها ، شرایط و الزامات تجاری آموزش‌دیده و آگاه هستند. ما به شما کمک می کنیم تا با تخصص و صلاحیت، موارد و مشکلات کسب و کار خود را با مهارت پشت سر بگذارید.

تغییر نام

تغییر نام اغلب برای شروع یک زندگی جدید، اعاده حیثیت ، احترام به یک رابطه ، پیشرفت در تجارت یا حتی برای بازیابی نام خانوادگی پیش از ازدواج استفاده می شود. هر دلیلی داشته باشید، دفاتر حقوقی آرش هاشمی به شما در این زمینه کمک می‌کند.

پشتیبانی جامع حقوقی در لس آنجلس

در صورت نیاز به وکیل مجرب در لس آنجلس ، دفاتر حقوقی آرش هاشمی آماده یاری رساندن به شما هستند. برای تعیین وقت مشاوره اولیه با یک وکیل در شرکت ما ، از طریق تلفن با شماره ۱۵۲۹-۴۴۸-۳۱۰ با ما تماس بگیرید یا از طریق آنلاین برای مشاوره وقت بگیرید. دفتر ما  در لس آنجلس ، در فاصله کوتاه از سانتا مونیکا ، بورلی هیلز ، وست وود واقع شده است. ساعت های ما انعطاف پذیر و قرارهای آخر هفته امکان پذیر است.

 

How Would You Like Us To Contact You?(required)